Registered participants

Paid registrations are assigned a start number

Name Country of citizenship Age group Start number Team
Elbrus Mountain 50M
Elena Petrova RU W21 9010 procat/ inov-8
Mariia Nazarova RU W35 9011 Спорт-Марафон
Nadezda Korolyatina RU W30 9012 salomоn team russia/soyka
Yanina Eranova RU W35 9013
Anna Gakhariya RU W30 9014 КЛБ Столица
Tatiana Ufimtseva RU W40 9015 Циклон
Anastasia Rostovtseva RU W35 9016
Valentin Frolov RU M35 10010
Alexander Kuts RU M40 10011 Ростов Дон Бегущий
Sergey Kudryavtsev RU M30 10012 ЛК Измайлово
Ivan Ivanov RU M35 10013 Тренируюсь у Дмитрия Митяева, http://www.trailrunningschool.com
Evgeniy Nesterenko RU M30 10014
Vadim Kosov RU M21 10015
Anatolii Abisalov RU M45 10016
David Serebrennikov RU M35 10017
VYACHESLAV KROTENKO RU M45 10018
Vitalii Chibisov RU M50 10019 БиМ
Yury Vishnevskiy RU M35 10020 uniRenner
Ilya Tyuvaev RU M21 10021 SpaceTri
Pavel Zababurkin RU M30 10022
Edgar Kilmetov RU M21 10023 I Love Supersport Уфа
Maksim Pinchuk RU M30 10024 За Гранью!
Andrey Afonin RU M30 10025 RunClub Лосиный
Elbrus Kaziev RU M45 10026
Aleksandr Sadretdinov RU M35 10027
Alexander Ogurtsov RU M40 10028 РГУ НЕФТИ И ГАЗА
Aleksei Mitinskii RU M35 10029
Dmitry Mityaev RU M21 10030 adidas TERREX
Anton Suzdalev RU M21 10031 OCR Academy
Guillaume de Jonge NL M45 10032 Trikkelzzz
Alexander Witteveen NL M45 10033
Igor Yakovlev RU M35 10034 -
Anatolii Miron RU M40 10035 НэО
Pavel Kulagin RU M55 10036 НэО
Dmitry Krotenko RU M21 10037
Andrey Shcherbakov RU M50 10038
Aleksandr Barkov RU M30 10039 Меркурий
Ilshat Karazbaev RU M30 10040 Stolotorun
Dmitry Savenkov RU M35
raz dva RU M55
Test Morshin AX M70
Francesca Canepa IT W45 Montblancteam
Sandis Svarinskis LV M45
Roman Kulikov RU M30
Dmitry Krotenko RU M21
Nikita Levchenko RU M30 RRUNS
Elbrus Kaziev RU M45
Anton Britko RU M21
testtest test AT M70 testtest
Denis Kovalchuk RU M40
Donald Trump US M60
Kenji Uragami JP M45
Olga Zyryanova RU W30 I love supersport
Nikita Levchenko RU M30 RRUNS
Evgeniy Zabnin RU M35
Shamil Nuryev RU M30
Nikita Levchenko RU M30 RRUNS
Ivan Benidovskiy RU M21 RRUNS
Lidia Popova RU W35
John Walker AL M45
Elbrus Mountain Ultra
Tatiana Bregeda RU W21 1010 ProCaT
Tatiana Mikhailova RU W40 1011 IRC
Olga Gagua RU W30 1012 Mikkeler Running Club Moscow
Albina Kopteva RU W30 1013
Margarita Svetlova RU W30 1014
Maria Naporova RU W30 1015
Daria Titova RU W21 1016 КЛБ Легенда (Таганрог)
Irina Safronova RU W35 1017 Альпиндустрия
Anastasia Chelysheva RU W21 1018 КЛБ "СТОЛИЦА"
Dmitry Bregeda RU M21 2010 ProCaT
Mikhail Ivshin RU M50 2011 нет
Sergey Dovgiy RU M40 2012 Running Expert
Andrey Kulagin RU M60 2013 IRC
Mikhail Fedorishchev RU M30 2014
Semen Staselovich RU M21 2015 ЛК Измайлово-GoSport
Aleksey Aleksandrov RU M35 2016 ABST
Evgeny Trofimov RU M50 2017
Alexey Anisimov RU M45 2018 лично
Alexandr Strukov RU M30 2019
Konstantin Nagibovich RU M35 2020 Vokueva team
Iurii Erin RU M40 2021 МАРЗ Sport Point
Nikita Tarutin RU M21 2022
Alexey Tikhonov RU M35 2023
Andrey Dmitriev RU M35 2024
Ivan Iudin RU M30 2025 AR Измайлово
Lev Tikhonov RU M21 2026
Sergey Kolesnikov RU M45 2027 Лось Кросс
Alexey Guryev RU M40 2028
Mikhail Nikonov RU M35 2029 Sberbank CIB
Konstantin Zhukov RU M35 2030
Roman Saiychik RU M21 2031
Irina Raczynska RU W21
Oleg Chernov RU M30 ProCaT
Alexandra Zhernokleeva RU W35 MedvedTopotun
Dmitry Gololobov RU M35 Adidas Runners
Ruslan Gomonov US M35
Igor Bolshakov RU M35
test asdasd AU W30
Sergey Petukhov RU M45
Dmitry Savenkov RU M35 Homenkoteam
Vladislav Nebolsin RU M40 КЛБ Столица
Dinar Sadykov RU M30 RRM
Aleksandra Brueva RU W21 runningirls
Vladislav Satarov RU M21 RuLLeZ Team
Evgeny Makarkin RU M30
Dmitriy Matushenko RU M35 TopLigaClub
Grigoriy Ostapenko RU M21 ТЕМП
Elbrus Mountain Marathon
Olga Kapirulina RU W40 3010
Svetlana Litvinenko RU W60 3011 самостоятельно
Ekaterina Savkina RU W21 3012 Фонтана 32
Oksana Stefanishina RU W30 3013 Inov-8 team Russia / Sochi Skyrunning Team
Irina Parkina RU W30 3014 Vokueva Team
Aigul Mingazova RU W30 3015
Liubov Filippova RU W35 3016
Vladimir Guryanov RU M50 4010
Artur Kuuzik RU M21 4011 KUZ Team 51
Anton Kharchenko RU M30 4012 Циклон
Fedor Guskov RU M21 4013 Dream Team Butovo
Alexandr Balandin RU M21 4014 ProCat
Adam Babin RU M35 4015 DanoneRunnigClub
Pavel Kapustin RU M45 4016
Roman Ermishin RU M40 4017 лично
Dmitry Shorokhov RU M35 4018
Aleksandr Knyazev RU M30 4019
Dmitriy Lobastov RU M21 4020
Aleksei Gagarin RU M30 4021
Roman Sokolovskii RU M45 4022
Pavel Tulupov RU M35 4023 TRC PITUMOS
Anton Rerekin RU M30 4024
Ilia Chistiakov RU M40 4025 DanoneRunningClub
Aleksei Pokrevskiy RU M30 4026 Trail Running School
Sergey Demin RU M30 4027 ProCat
Anatoly Valkov RU M30 4028
Igor Ershov RU M30 4029
Andrey Logunov RU M40 4030
Ilmir Akhmadiev RU M30 4031
Viktor Miroshnichenko RU M45 4032
Juan Tubau ES M45 4033
Pablo Lopez-Morilla ES M40 4034
Pedro Mugica Ribas ES M40 4035
Aleksandr Adelev RU M30 4036 World class
Ilya Lityuga RU M35 4037 КЛЭБ
Oleg Bibin RU M35 4038 ProCat
Nikolay Nikonov RU M21 4039 Trail Running School
Roman Sapegin RU M40 4040 trail Running School
Murad Magomedtagirov RU M35 4041
Yury Fursa RU M35 4042
Ivan Steshenko RU M50 4043 ProCAT
Sergei Shuldyakov RU M35 4044
Dmitry Zhelnov RU M35 4045 Openmint
Platon Kiselev RU M21 4046 Циклон
Denis Cherkasov RU M40 4047 AngryBoysSports
Anton Ilyukhin RU M30 4048
Anatolii Likhosherst RU M30 4049 veloman.org
Yauheniya Karotkina BY W21 GoSport
John Dear AU M45
Sergei Shuldyakov RU M35
Ilya Lityuga RU M35 КЛЭБ
Nikolay Nikonov RU M21 Trail Running School
Sergey Suvorov RU M35
Evgeniia Smirnova RU W30 Run Club Лосиный
Rostislav Liventsov RU M21
Ekaterina Sizova RU W40
Oleg Schatyrko RU M45
Andrey Smirnov RU M30 Васяиалёша
Gusein Dibirov RU M50 SA Trail Runners
Elena Lyubtsova RU W30 Trail Running School
Ilya Pankov RU M35
Denis Sysoenkov RU M35 Voronezh Runners
Halina Bahdanovich BY W30
Evgeni Soin RU M30 VELOMAN.ORG
Sergei Krasin RU M55 КубГТУ
Ekaterina Zhuravleva RU W35 Trailrunningschool
Sofya Kuts RU W35 Ростов Дон Бегущий
Mariya Penyaz RU W30
Raphael Karaev RU M35 Человек-желтый горошек
Sergey Babenko RU M35
Dmitrii Cherstvyi RU M40 Клуб горного бега Краснодар
Jane Walker AL W21
Sergey Starodubets RU M35
Alexey Chernyshev RU M40 Ультрамарафонец
Sergey Patrokhin RU M40
Rodion Vidakas RU M21 Авега
Olga Peshnina RU W21
raz dva AU W35
Liliya Fatkhutdinova RU W35 Нет
Vasiliy Chetverikov RU M30
Mikhail Shuliko RU M35
Elbrus Trail
Natalia Vashkevich RU W40 5010 АR Kemerovo
Emiliya Yalaeva RU W21 5011 KPMG
ANNA KURILCHIK RU W35 5012 Dream Team Butovo
Kristina Arashkevich RU W21 5013 Stride Running Club
Liudmila Vesternina RU W21 5014 ProCat
Ekaterina Gavryushenko RU W30 5015
Lyudmila Paksyutkina RU W21 5016 ProCat
Nadezda Sukhova RU W21 5017 PITUMOS
Alexandra Streltsova RU W35 5018 Бегу за чудом
Viktoria Dyadchenko RU W30 5019 AR Kemerovo
Tatiana Titova RU W21 5020
Elena Kuznetsova RU W30 5021 нет
Ekaterina Popova RU W30 5022 Adidas
Alena Burchak RU W21 5023 GoSport
Elvira Abbyasova RU W30 5024 Adidas Runners Moscow
Ludmila Vasiutina RU W35 5025 Dream Team Butovo
Kamila Akbulatova RU W21 5026
Yuliya Berezyuk RU W30 5027 ProCat
Irina Andronova RU W21 5028
Maria Onyshko RU W35 5029 AR Кемерово
Tatiana Skobeleva RU W55 5030 AR
Olga Bogdanova RU W35 5031
Kseniya Dyachkova RU W21 5032 Adidas Runners
Irina Stoeva RU W30 5033 Stride Running Club
Irina Kulakova RU W45 5034 ВО ВСЕ ТЯЖКИЕ
Elizaveta Devochkina RU W35 5035 TrailRunningSchool
Marina Ivanyushenkova RU W55 5036 БиМ
Kateryna Veselkova UA W40 5037
Anastasiya Lekhman RU W21 5038 Быстрые ноги
Nadezda Eremeeva RU W35 5039 Мегабегулятор
Iuliia Semenova RU W40 5040 RunClub Лосиный
Yuliya Bogdanova RU W35 5041 нет
Darya Kozyreva RU W21 5042
Marina Dyachenko RU W30 5043 IRONZEL sport team
Olga Zakharova RU W30 5044 CrazyZoo
Tatiana Manzaeva RU W21 5045 Adidas Runners Moscow
Elena Gromova RU W45 5046 БиМ
Yanina Karetnikova RU W30 5047 Мегабегулятор
Anna Lega RU W21 5048
Marina Zagorskaya RU W45 5049 ВО ВСЕ ТЯЖКИЕ
Evgeniya Leonova RU W40 5050 Adidas runners
Maria Gubanova RU W21 5051
Evgeniia Vozzhaeva-Pavlova RU W30 5052 Stride
Natalia Frolova RU W21 5053 Stride Running Club
Ekaterina Markova RU W30 5054 Trail Running School
Ekaterina Goncharova RU W21 5055
Tatyana Kozlova RU W35 5056
Marina Bermenieva RU W40 5057 homenkoteam/chips_crew
Ivan Taraskin RU M30 6010 Триатлета
Sergey Kleymenov RU M30 6011 PITUMOS
Sergey Dayman RU M40 6012
Aleksey Algasov RU M21 6013 Козьмодемьянск
Aleksandr Bychkov RU M35 6014 ProCat
Andrey Eger RU M40 6015
Elisey Papaksenidi RU M21 6016
Alexander Gerasimov RU M30 6017
Ivan Oleynikov RU M30 6018
Sergey Timonin RU M30 6019 TRC PITUMOS
Alexander Shchelkunov RU M30 6020 TrailRunningSchool
Roman Shishlov RU M40 6021 kononovteam
Andrei Kormshchikov RU M40 6022
Marat Timbakov RU M35 6023 Trail Running School
Paul Veveritsa RU M35 6024
Alexander Chalkov RU M35 6025
Stanislav Zadoshchenko RU M21 6026 Stride Running Club
Kirill Martynovich RU M30 6027 ProCat
Dmitry Karateev RU M21 6028 OCR банда
Andrey Gurlenov RU M35 6029 OCR Academy
David Sologov RU M30 6030
Alexander Shirokov RU M35 6031 ProCaT-triathlon
Rinat Gainullov RU M45 6032
Sergey Naimushin RU M30 6033 World Class
Alexey Gorlovich RU M21 6034
Egor Rastorguev RU M30 6035 Trail Running School
Andrei Iakovlev RU M30 6036 ProCat
Ilya Pankov RU M35 6037
Mikhail Kvirkeliia RU M45 6038 Rocktape
Denis Kozlov RU M40 6039
Alexey Firsov RU M40 6040
Artem Parshentsev RU M40 6041 DWC
Evgenii Ilyukhin RU M35 6042 ОБГ Царицыно
Andrey Kiselev RU M35 6043
Kirill Leonov RU M30 6044 Stride running club
Denis Shendrik RU M21 6045 100km
Sergey Smirnov RU M21 6046 Горячие головы
Egor Belousov RU M30 6047
Artem Safonov RU M21 6048
Dmitry Dyachenko RU M35 6049 IRONZEL sport team
Sergey Arkhipov RU M35 6050
Oleg Zhirov RU M35 6051 ARDF Russia
Alexander Mamonov RU M35 6052 нет
Alexandr Chibisov RU M21 6053
Oleg Kuznetsov RU M30 6054 Быстрые ноги
Jaroslav Poljanskiy RU M21 6055 Adidas Runners
Aleksandr Lasenko RU M30 6056 Мурманск Run
Maksim Grishechkin RU M21 6057 Триалет
Aleksandr Mikhashchuk RU M30 6058 HardRun
Sergey Chubov RU M55 6059
Nikita Naumov RU M21 6060
Sandis Svarinskis LV M45 6061
Dmitry Gaukov RU M21 6062 Salomon
Artem Akhaltsev RU M21 6063
Aleksey Bertosh RU M30 6064
Timur Baymukhametov RU M21 6065 Stride
Ivan Gondalev RU M35 6066 Лунный скороход
Dmitry Pupynin RU M30 6067
Maxim Dudakov RU M35 6068
Alexander Revin RU M30 6069 Митинский Кругаль
Anton Kapustin RU M21 6070
Maxim Davydov RU M40 6071 RAY
Boris Yangel RU M30
Ekaterina Darvin RU W35
Liubov Filippova RU W35
Vtali Deryagin RU M40 ElabugaSkiTeam
Yuri Podoplelov RU M21
Vadim Grubnik RU M65 "Лунный скороход"
Ernest Arakelyan RU M35 Физрук
Irina Uvarova RU W30
Tatiana Vorotnikova RU W21 Keep Moving
Dmitrii Smirnov RU M50 Лично
Nadezda Shmidt RU W21
Anton Kozhinov RU M30
Sergey Slepakurov RU M30 TRIM
Alexandr Chibisov RU M21
Marina Bermenieva RU W40 HomenkoTeam/Chips Crew 783/Мэл&Вэл
Anton Molostov RU M40
Sara Donn AU W30
Valentina Khersonova RU W21 Chips Crew 783/ Мэл&Вэл
Andrey Vitchenko RU M40
Artur Timofeev RU M21
Aleksandr Yakushev RU M30 Trail Running Schull
Nikolay Polyakhov RU M35
Nikita Naumov RU M21
Ilya Ivantsov RU M35
Ivan Timoshin RU M35 ФПР RunClub
Nadezhda Koroleva RU W35
Dmitrii Gridchin-Greyfengagen RU M30
Alexey Demchenko RU M45 Goldfinch team
Elena Diusova RU W30
KatyTest gggg RU W21
Irina Plyushch RU W45 лично
Dmitriy Portnenko RU M21 Спорт В Посаде
Alexandra Tur RU W21
Anna Turshatova RU W35 Другой Маршрут
Alexander Korogodin RU M30 Runclub Mitino
Roman Sapegin RU M40 Trail Running School
Olga Zanina RU W35 Trail Running School
Alexander Lief DE M45
Sergei Filippov RU M35
Oleg Efimovich RU M45 Парапридурки
Vyacheslav Kustov RU M30
Tatiana Sytar RU W21 Procat
Ilia Desiaterik RU M40 "Парсек"
Alexander Barkar RU M21 Tikhohody
Ivan Pshenitsyn RU M30
Tamara Onishchenko RU W21 Tikhohody
Andrei Smolianinov RU M45 Братцево
Aleksei Lobykin RU M40 VrnRun
Vyacheslav Sukhov RU M21 adidas Runners caucasus
Artemiy Bazavov RU M18
Roza Martinovich RU W40 ТРИАТЛЕТ
Petr Sibirtsev RU M30
Pawel Mijakowski PL M50
Maria Sibirtseva RU W30 Goldfinchteam
Vladislav Zinchenko RU M21
Evgeny Miroshnichenko RU M40 САК Максимум г.Пятигорск
Svetlana Nesterchuk RU W40 SportProject
Raya Bashirova RU W21 Тихоходы
Sergei Solovev RU M21 ПАО "ТГК-2"
Aleksey Frolov RU M30 RunClub Лосиный
Iuliia Avtomenko RU W35
Yaroslava Prudnikova RU W35 Sportproject
Mikhail Petukhov RU M40
Andrey Tikhonov RU M35
Elbrus8
Svetlana Kuuzik RU W45 7010
Anastasia Bliznyuk RU W30 7011
Galina Kotiagina RU W21 7012
Elena Nagornova RU W30 7013 Runningirls
Elena Pozharskaya RU W21 7014 TRC PITUMOS
Kermen Shurguchieva RU W21 7015
Nadezhda Murtazalieva RU W40 7016 Dream Team Butovo
Antonina Kozlova RU W35 7017
Iuliia Danyuk RU W30 7018 AR
Iuliia Trushina RU W40 7019 ProCat
Maria Peshkova RU W21 7020
Maria Shemetko RU W21 7021 World Class
Dasha Kolcheva RU W21 7022 TRC PITUMOS
Maria Rakovich RU W10 7023 Runningirls
Rakovich Ekaterina RU W15 7024 Runningirls
Elena Chubova RU W50 7025
Elena Rakovich RU W35 7026 Runningirls
Aleksandra Smolianinova RU W12 7027
Tatiana Kalinina RU W35 7028
Anastasia Smollianinova RU W35 7029
Aleksandrina Svetlova RU W21 7030
Tatiana Yusan RU W40 7031
Elena Tcvetkova RU W21 7032
Nikolay Prokudin RU M35 8010 Gepard
Vitaly Efimov RU M35 8011
Pavel Melnikov RU M21 8012
Danil Drozd RU M21 8013 HSE Athletes
Nikita Shapovalov RU M21 8014 TRC PITUMOS
Evgeny Sluchevskiy RU M30 8015
Mykyta Korsun UA M30 8016 Жир земли
Pavel Otkidychev RU M35 8017 МАК "Фрилайн"
Igor Antiushin RU M21 8018
Vladimir Avakumov RU M55 8019
Dmitry Sergeev RU M50 8020
Aleksandr Rakovich RU M40 8021 Runningirls
Leonid Tiutin RU M30 8022
Vladimir Dyakov RU M35 8023
Sergey Volodin RU M35 8024
Nikolay Smollianinov RU M12 8025
Vladimir Terekhov RU M45 8026
Sergey Khomenko RU M30 8027 Homenkoteam
Vladimir Kozlov RU M40 8028
Igor Porsev RU M40
Aleksandr Pinchuk RU M21 Adidas RUNCLUB MOSCOW
Evgeniy Voronko RU M35
Anastasia Bliznyuk RU W30
Ivan Piletskii RU M21 Столица
Ivan Badekha RU M30
Mariya Astakhova RU W21 adidas Runners
Elena Zhdanova RU W21 Addidas Run
Iuliia Danyuk RU W30 Adidas Runners
Elena Tsuvareva RU W30 Amazonkibiketeam
Alexey Martyntsev RU M21
Ekaterina Raikhert RU W45
Ekaterina Shevchuk RU W21
Roman Varanitsa RU M30 Фили ран клаб
Andrei Fedorov RU M30
Veronika Skopina RU W21
Anton Shorokhov RU M21
Ilnara Fayzrakhmanova RU W21
Artem Usov RU M18
ivan test ivanov AU M30
Tatyana Yakovleva RU W50 лично
Roman Kuznetsov RU M21
Maciej Ogrodnik PL M18 Polish Ogrodnik Team
Danila Dolgoshein RU M21 Mail.Ru Group
Valeria Simanovskaya RU W21
Nikita Bondar RU M21 #HomenkoTeam
Ekaterina Sytenok RU W40 RunStart
Alexander Vlasov RU M21 Сокол
Alexey Lisin RU M40
Nataliya Maytus RU W35 ЦСКА
ivan eto test ivanov AD M15
Sergey Yusan RU M40
Natalia Suvorkina RU W35 Supersport
Sergei Zakharkin RU M40 OCR Банда
Svetlana Bondarenko RU W30 СОМ
Oleg Shashkov RU M12 Эдельвейс
Elvira Soborova RU W35
Tatiana Kulikova RU W21
Maksim Lobykin RU M18 VrnRun
Kristina Glonti RU W30
Yulia Volchanskaya RU W30 Homenko Team
Anna Maltseva RU W35 Homenkoteam
Natilia Bulatova RU W30